Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Візуалізація уроку за допомогою скрайбінгу

Сучасні технології розвиваються з неймовірною швидкістю, люди стають освіченішими та створюють нові цілком різноманітні методи засвоєння інформації. Дуже важливо встигати за сучасними тенденціями та відкривати для себе звичні речі настільки широко, наскільки це можливо.

Одним із таких методів є скрайбінг. В якомусь сенсі його можна поставити в один ряд з інфографікою.

Скрайбінг — це проста, але вельми необхідна річ, яку варто використовувати практично всюди не тільки в побудові шкільних занять, а й у повсякденному житті. Його суть полягає в тому, щоб візуалізувати інформацію, подану за допомогою малюнків. Тобто ілюструвати мову доповідача малюнками фломастерами, олівцями або ручками на білому фоні.

Завдання скрайб-презентації — донести інформацію, зробити її привабливою для слухача та глядача, допомогти краще її запам’ятати та засвоїти. Більша частина таких презентацій створена майже з усіх предметів шкільної програми: історії, соціології, етнографії, психології, різних мов тощо. За допомогою цього методу можна ілюструвати казки, вірші, загадки і таке інше.

Використання скрайбінгу в науці називається «ефект паралельного слідування», коли ми бачимо та чуємо приблизно одне й те саме, причому графічно увагу фокусують на ключових моментах розповіді. Доцільність використання скрайбінгу в різних презентаціях обумовлена тим, що для запам’ятовування людина використовує слух, зір та уяву. Все це чудово допомагає сприймати інформацію на скрайбінг-презентаціях або уроках. Учень, крім прослуховування матеріалу, також візуально спостерігає за графічною складовою лекції та створює образи, котрі допомагають засвоїти отримані знання.

Скрайбінг без проблем може бути використано в школах на будь-яких уроках і на будь-яку тему. Цей метод підійде для пояснення нового матеріалу та перевірки засвоєного, може бути застосований як засіб узагальнення вивченого, домашнє завдання, “мозковий штурм” та ін.

З цією метою творці скрайбінгу використовують багатоманітні типи зображення: малюнки, піктограми, символи, написи, лозунги, схеми й діаграми. В ідеальному варіанті, дивлячись на скрайб-малюнок, слухач повинен відтворити в пам’яті почуту розповідь і відобразити її, хоча б у загальних рисах. Якщо рисунки підібрані правильно, це не становитиме особливих труднощів. Тому важливо не як саме малювати, а що.

Скрайбінг поділяється на два види: «ручний» та «комп’ютерний». Ручний — класичний: голос за кадром розповідає про щось, рука в кадрі малює зображення, що ілюструє усну розповідь. При цьому використовуються різні канцелярські вироби.

Комп’ютерний скрайбінг набагато простіший. Немає необхідності використовувати відеокамеру, освоювати роботу монтажера та диктора. Такий скрайбінг можливо створити за допомогою сервісу PowToon й програми VideoScribe.


Алек Подольский

10.06.2018

0ответы на "Візуалізація уроку за допомогою скрайбінгу"

Оставить сообщение

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X