Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Калошин – Авторська візитка

Авторська візитка: Калошин Володимир Федорович, кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, почесний професор Аерокосмічної академії України, заслужений працівник освіти України, методист Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України, полковник у відставці (36 років служби в лавах ЗС) вчений і  педагог. Автор 500 наукових праць, з них більше 440 з педагогіки і психології, член редакції журналу “Практична психологія та соціальна робота.” Активно бере участь у наукових і популярних виданнях, пропагує здоровий спосіб життя. Педагогічною діяльністю почав займатися з 1972 р., поєднуючи її з науковою в Інституті ВПС ім. Чкалова. Викладав технічні та гуманітарні дисципліни. Останні 20 років розробляє теорію і практику позитивного мислення та реалізує її в авторських курсах, періодичних виданнях і книгах на протязі багатьох років плідно співпрацює з Видавничою групою «Основа», м. Харків.

Коло інтересів: людина (психоментальне й фізичне здоров’я, щастя, самореалізація, психічна саморегуляція тощо).

Коло постійних актуальних проблем: духовний, морально-етичний, психоемоційний, енергоінформаційний виміри і розвиток особистості; становлення системи цінностей  молоді в умовах динамічних змін сьогодення з урахуванням здобутків фундаментальних наук.

Автор і аудиторія: діалог, толерантність, взаємодія, спільний креативний пошук.

Життєва позиція: віра в себе, в безмежний потенціал кожної людини, в мудрість життя, в стратегію успішної самореалізації; переконаний оптиміст.

Про що пише? Про людину. Про життя. Про методи подолання життєвих криз та стресових ситуацій. Про технології конструювання досягнення успіху, щастя, здоров’я.

Для чого це потрібно? Допомогти людині: а) повірити у власні сили, у свій безмежний потенціал; домогтися успіху в її життєвих випробуваннях; б) сприяти гармонізації її соціального, інтелектуального, психоемоційного, психофізіологічного, духовного здоров’я й особистісного щастя; в) актуалізовувати системою різних методів, технік і технологій  невикористані можливості особистості людини, навчаючи її бути психологічно захищеною в складних життєвих ситуаціях, ґ) скеровувати особистість на глибше пізнання самої себе, свого індивідуального потенціалу.

Для кого пише? Для людей, що прагнуть прожити цікаве, творче життя, не затьмарене надмірними негативними емоціями й деструктивними думками.

Де можна застосувати продукти його науково-педагогічної діяльності? Практично для будь-якої життєвої ситуації: від зміни настрою до зміни Я-концепції, від розгубленості до віри у власні сили, а також у будь-яких конфліктах.

Що в підсумку дають публікації автора для читача?

  • Збільшення віри у свої сили; досягнення успіху в будь-якій справі.
  • Підвищення якості прийнятих рішень.
  • Підвищення емоційної стійкості.
  • Здатність успішно переборювати невдачі, кризи, депресії, стреси.
  • Оптимізм, самовладання, емпатія, задоволеність життям, гарні відносини з людьми.
  • Поліпшення здоров’я, здоровий спосіб життя.
  • Нова життєва позиція: «Я можу!», «Від мене залежить все!», «Я господар власного життя!», «Я вірю в СЕБЕ, ЖИТТЯ, УСПІХ!».

ЗАВЖДИ РАДИЙ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ !

м.т. 0675058391. Е.п. kwf1941@ukr.net 

УВИДЕТЬ ВСЕ Добавить заметку
ВЫ
Добавить комментарий
 

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

[add_eventon_list number_of_months=”1″ event_count=”2″ event_past_future=”future” event_type=”392,391,393,523,” ux_val=”3″ hide_month_headers=”yes” only_ft=”no”]

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!