Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Це варто знати про Youtube

На сьогодні усі, хто хоть іноді користується мережею інтернет, знає про сервіс відеохостингу Youtube. Ми підібрали для вас декілька цікавих можливостей цього сервісу, про які більшість користувачів і не здогадується.

Не забувайте поширювати цю новину у соціальних мережах, щоб і ваші друзі також використовували ці функції.

Гарячі клавіші YouTube

Використовуйте латинську розкладку клавіатури.

K – пауза або відновлення програвання відео
J – перемотування на 10 секунд назад
L – перемотування на 10 секунд уперед
M – вимкнути звукцифра 0 – перенестись на початок відео
цифри від 1 до9 – перестрибнути на 10% – 90% відповідно
«+» – Збільшити шрифт
«-» – Зменшити шрифт

Зміна інтерфейсу

Для зміни інтерфейсу використовується декілька можливих варіантів. Для зміни інтерфейсу першим із них необхідно у пошуковий рядок ввести наступне: Use the Force, Luke – інтерфейс оживе webdriver

torso – не лякайтеся, це лише зміна інтерфейсу, а не вірус 😉

doge meme – райдужний інтерфейсІншим варіантом зміни інтерфейсу передбачається вхід за певним посиланням, наприклад: Leanback – оптимізація інтерфейсу для телевізорів, але і на комп’ютері для демонстрації відео, наприклад у класі на уроці, буде досить зручно.

Демонстрація відео з певного моменту

 

Іноді трапляються ситуації, коли необхідно надати посилання на певний момент у відео. Youtube із радістю допоможе вам і у цьому. Для цього поставте відео на паузу там, відкіля потрібно почати демонстрацію, натисніть праву кнопку миши та оберіть “Копіювати URL відео з прив’язкою до часу”.

Збереження відео на свій компьютер

Ви, мабуть, звернули увагу, що сервіс не дозволяє зберегти відео на своєму комп’ютері, але, якщо зробити зовсім легкі налаштування, то ви зможете не просто завантажити відео, а ще й обрати якість і формат файлу, який завантажуєте.

    1. Перейдіть дo необхідного вам відео, та у рядку адреси перед словом “youtube” додайте “sav” або “ss”, відкриється відповідний сервіс з можливостями завантаження файлів

    1. У цих сервісах ви можете додавати пряме посилання на відеофайл та завантажувати відео. Сервіси надають можливість встановити плагін до вашого браузеру. У такому випадку біля аудіо/відео файлів на сервісах, які підтримуються плагіном, буде відображатись кнопка для обрання формату та якості файлу

    1. Зверніть увагу, файли з найбільш якісним зображенням завантажуються, найчастіше, без аудіосупроводу.

Завантажити аудіосупровід

Завантажити файл формату MP3 можливо скориставшись попередньою порадою або можна перейти на сервіс Peggo та додати пряме посилання на відео.

Швидкість відео

Якщо натиснути на невелику шестерню в правому нижньому куті будь-якого відео на YouTube, то можна вибрати швидкість відтворення відео. Повільне відтворення, наприклад, дуже корисно при перегляді навчальних відео.

\""svidk\""
Оптимізація для повільного інтернету

Якщо через слабке інтернет-з’єднання відео гальмує, зайдіть на www.youtube.com/account_playback і виберіть опцію “У мене повільне з’єднання”. УВАГА!!! Не треба включати HD-відео.

Караоке

Полюбляєте співати? Знайшли улюблену пісню на порталі або готуєте шкільний концерт, тоді скористайтесь плагіном Musixmatch для Google Chrome, який має у своїй базі понад 7 мільйонів пісень на 32 мовах.

10.06.2018

0ответы на "Це варто знати про Youtube"

Оставить сообщение

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X