Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Мобільна революція в освіті.

Світ навколо нас не стоїть на місці, тому, щоб простіше було пристосуватися до нових умов, життєво необхідно змінюватися самому. Діти легше сприймають зміни, адже для них і старий уклад, і нововведення однаково невідомі. Дорослим же зміни даються настільки складно, що багато хто не хоче відпускати звичне і помічати нове.

Діти не знають того, що знаєте ви — вони не були дорослими, але ви були дітьми, і в цьому ваша перевага. З досвідом і знаннями дорослої людини вам не важко буде об’єднати минуле й теперішнє. Наприклад, шкільну програму й гаджети.

У багатьох школах існує заборона на девайси, що не полегшує ані роботу вчителів, ані навчання дітей. Дитині складно зрозуміти чому в школі заборонено будь-яке використання «машин», а за межами навчального закладу світ користується технікою в усіх сферах життя, починаючи з наручних годинників і закінчуючи космічними кораблями.

Чи не для кого не секрет, що школи й університети потерпають від дефіциту книг і навчальних матеріалів. У цьому випадку використання сучасних технологій цілком логічно. Навіщо купувати нові книги, коли вони є у вільному доступі в Інтернеті? Навчання анітрохи не зміниться від того, що замість паперових книг учень буде використовувати електронні.

І тим паче не варто переживати про те, що учні будуть зайняті розвагою під час уроку. Навпаки, з придбанням свободи у використанні гаджетів під час занять той інтерес, який виникав від вічних заборон — зникне.

Звичайно, один із головних аргументів проти застосування телефону в навчанні полягає в тому, що діти легко можуть обдурити, наприклад, підказуючи один одному відповіді, надсилаючи розв’язки завдань на самостійну роботу за допомогою «павутини». З цим не можна сперечатися, але коли діти кидали один одному шпаргалки або під час уроків читали позашкільну літературу, ніхто не збирався заборонити папір. Так само не варто забувати, що знати навчальний матеріал в повному обсязі не означає вміння використовувати ці знання на практиці, а без умілого застосування вони мало готують дитину або підлітка до дорослого життя.

І ось тепер перед нами постає найголовніше завдання: навчити дітей бути відповідальними за свої вчинки і дії, а також за використання технологій. Тримаючи їх «у безпеці» від девайсів у зв’язку з очевидним бажанням навчити обходитися без гаджетів і в спробі допомогти дітям не припуститися помилок, ми діємо непередбачливо, адже за межами вашого впливу вони використовують мобільні телефони незалежно від того, заборонили їх у школі чи ні.

Діти спілкуються, посилають фотографії, використовують соціальні медіа, соціальні мережі, і ми розуміємо, що світ не стає колишнім — він розвивається, а технології дедалі стрімкіше входять у життя суспільства, що робить його неможливим без цих пристроїв. Наше завдання — донести зрозумілу для нас істину і не дати дітям припуститися помилки в тому світі, в якому будуть вони жити.


Селіверстова Вікторія

10.06.2018

0ответы на "Мобільна революція в освіті."

Оставить сообщение

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X