Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Інтернет - конференція

Дистанційні TECHNOлогії
трудового навчання

«Дистанційна Академія»
за ініціативи Галини Гаврилюк підготували для вас цілу низку першокласних вебінарів
від провідних експертів.

Галина Гаврилюк

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Замовити сертифікат

Вітаємо Вас із блискучим завершенням першої Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Це була грандіозна освітня подія, що об’єднала найкращих спікерів у сфері технологічної освіти, провідних теоретиків та практиків та найактивніших слухачів.

І Ви були частиною цього історичного моменту.

Нам дуже приємно, що Ви були з нами продовж усієї низки вебінарів Інтернет-конференції «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання», тому ми підготували для Вас невеличкий бонус.

Зараз Ви маєте можливість отримати знижку при замовленні сертифікатів за вебінари цієї конференції:

Від 3 до 5 сертифікатівзнижка 30%

Від 6 до 9 сертифікатівзнижка 40%

Від 10 сертифікатів і більше – знижка 50%

Програми вебінарів

Немає подій

[ytp_playlist source="PLoZZBfZTcTAd5Gic-klXUlXKLoqn4DxW7"]

Про проект ...

МАЮ ТАКУ ДУМКУ…

Давайте знайомитись. Мене звати Галина Гаврилюк й за моїми плечима більше 20 років професійної діяльності, нерозривно пов’язаної з технологічною освітою. Я – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії технологій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». А ще – автор ідеї проведення серії онлайн-конференцій «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання».

Ситуація з карантинним режимом у країні та різкий широкоформатний перехід на дистанційне навчання викликав потужний поштовх серед педагогічних працівників до активного опанування різноманітних електронних застосунків для організації онлайн-навчання зі здобувачами освіти.

Чи були ми готові на початку пандемії активно працювати в дистанційному режимі? Чи усвідомлювали й розуміємо, на який час затягнеться карантин? Чи не повториться подібна ситуація знову? Звісно, упродовж цих нескінченних тижнів ізоляції виникало безліч питань, на які шукали відповідь. А ще – узагальнювали й упроваджували існуючий та набували власний досвід організації й проведення уроків трудового навчання в дистанційних умовах.

Десь на третьому тижні карантину разом із методистами трудового навчання, що працюють у закладах післядипломної педагогічної освіти ми почали збиратись, за допомогою платформи Zoom, на онлайн-спілкування: дискутували, обмінювались досвідом, запрошували цікавих спікерів, які презентували власні ідеї та напрацювання щодо організації дистанту.

Проходили тижні, компетентнісний потенціал розширювався і ось! Вже можемо ділитись власними наробками, які лягли в основу унікального проекту «Дистанційні TECHNOлогії трудового навчання». Це такий собі симбіоз наукової теорії, методології та методики викладання трудового навчання, що спирається на особистий практичний досвід кожного із спікерів проєкту. А ще – на наших онлайн-конференціях буде багато психологічних фішок та родзинок! Отож, упевнена, що особистісні якості, високий рівень професіоналізму спікерів неодмінно надихатимуть колег-педагогів на подальшу співпрацю! Ви будете бачити як добре знайомих вам колег, так і відкривати для себе нові обличчя, новий досвід, нові можливості. А з іншого боку – отримання сертифіката учасника заходу, живе спілкування під час он-лайн зустрічей та найголовніше – якісно підібраний контент гарантують розвиток професійної компетентності.

Кожен із вас, шановні колеги, на своєму робочому місті рухає технологічну освіту вперед, наповнює її інноваційним змістом, готує підростаюче покоління до життя. Тому важливо, в цих непростих умовах єднатися, знаходити спільні цікаві рішення для розвитку нашої освітньої галузі (у тому числі й в дистанційному форматі), бути прогресивним, багато вчитися й відповідно, багато та натхненно працювати.

Я надзвичайно вдячна команді «Дистанційної Академії» видавничої групи «Основа» за підтримку наших освітніх ініціатив, високий рівень професіоналізму, особистісні якості та можливість розповсюдження нашого прогресивного досвіду.

Ну що ж… Рухаємось назустріч новим дистанційним можливостям організації та проведення уроків трудового навчання. Вони неодмінно сформують у нас новий досвід й нададуть інноваційні можливості організації власної професійної діяльності.

Із повагою до кожного, Галина Гаврилюк

28ответы на "Інтернет-конференція / TECHNOлогії"

  1. Добрий день! ДУЖЕ приємна новина! Чекаю з нетерпінням!!!

  2. Вітаю всіх! Вдячна, що допомагаєте й надихаєте!

  3. Цікавий проєкт! Теми вебінарів просто інтригують!!! Очікую зустрічі з експертами!

  4. Це прекрасно, що є фахівці, які небайдужі і готові допомогти колегам у підготовці до роботи у дистанційному форматі! З нетерпінням чекатиму!

  5. 1 2 3 6

Оставить сообщение

[wppcp_member_content]

, нагадуємо про нашу програму лояльності.

Поділіться новиною у соц. мережах – отримайте можливість проходити навчання на сайті безкоштовно.

 

[/wppcp_member_content][wppcp_guest_content]
Пройдіть авторизацію на сайті

[/wppcp_guest_content]

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X