Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Як завантажити сертифікат?

Найпоширине питання яке нам задають –
ЧОМУ НЕМАЄ МОЖЛИВОСТІ ЗАВАНТАЖИТИ МАЛЮНОК СЕРТИФІКАТУ????

На цій сторінці ми з вами розберемо чому так, навіщо ми так зробили та як Вам отримати файл на власний компьютер, якщо варіанту “Друк” Вам замало.

Щоб було легше орієнтуватися, ось зміст сторінки 😉

 1. Чому ми не надаємо зображення/навіщо ми так зробили?
 2. Яку альтернативу Ви пропонуєте?
 3. Як отримати файл для збереження на власному комп’ютері?

Чому ми не надаємо зображення/навіщо ми так зробили?

Відповідь на це запитання лежить на поверхні, адже кожен файл, який зберігається на сервері займає той чи іншій простір. Ми не можемо скаржитись на розміри нашого сховища, але елементарна математика натякає на те, що цей простір колись та завершиться. Тим паче, цей простір стає дедалі меньшим, якщо надавати якісні зображення сертифікатів, додайте до цього скільки ресурсів потребуватиме обробка та пошук файла в величезній кількості сертифікатів.

Але щоб доповнити цю інформацію, пропоную порахувати разом:

Для першого підрахунку пропоную наступні дані: припустимо, на сайті зареєстровано 100 людей, кожен з яких пройшов по 1-му курсу та отримав сертифікат… Тут треба зробити зауваження що сертифікат (точніше малюнок), який буде дійсно якісний, з чітким зображенням та текстом займає приблизно 2 мб простору на диску, але для підрахунку візьмемо середню якість +/- 1 Мб

Рахуємо, 100 (людей) * 1 (мб/сертифікат) = 100 мб простору, які займають сертифікати. З одногу боку, це не зовсім великий розмір (у мене перша флеш-карта була меньшого розміру ;), але давайте приблизимо наші підрахунки до реалій “Дистанційної Академії”…

Ви нас знаєте з 2006 року, так, припускаємо що не всі наші учні будуть реєструватися на цьому порталі, адже поки ми надаємо лише доступ до матеріалів формату вебінар+сертифікат, повноцінних курсів тут немає, але тим не меньше, у нас пройшли навчання понад 15 000 вчителів (Мається на увазі унікальні реєстрації на попередньому сайті, якій ми залишили саме для проведення курсів), тож зробимо грубі підрахунки:

Припустимо у нас на сайті зареєструвалось 5 000 освітян, візьмемо той самий сертифікат розміром 1 мб, та додамо до цього середній показник, точніше реальний середній показник замовлень сертифікату на 1-у людину – це 6.

5000*1*6=30 000, якихось 30 000 файлів які займають майже 30 Гб (якщо точніше 29,30 Гб) лише зображень сертифікатів, які мають лежати на накопичувачі нашого сервера. Це дуже багато… Дуже… А якщо порахувати 1 сертифікат, який зберігається у якісному форматі, нагадую це 2+ мб на 1 сертифікат, то загальний об’ем файлів стає ДУЖЕ-ДУЖЕ-ДУЖЕ великим.

Тож яку альтернативу Ви пропонуєте?

Виходячи з попередніх підрахунків, ми налаштували сайт таким чином, що сертифікати генеруються автоматично, у момент коли користувач цього забажав. У цього методу є багато позитивних моментів, але є і негативний…

Позитивні моменти  😀

 • Ми не зберігаємо файли, які, можливо, у майбутньому Вам і не знадобляться
 • Система працює стабільно
 • Вносячи правки до шаблону сертифікату (так, ми теж люди) або у власні ПІБ (і Ви можете помилитися) сертифікат не потрібно перевипускати

Негативний момент  😥 

 • Ми, нажаль, ще не знайшли варіанту автоматичного генерування сертифікату для завантаження на Ваш компьютер із повним збереженням всього оформлення сертифікату

Адже передбачається введеня декількох варіантів сертифікатів в залежності від типу заходу, дати/часу проведення та орієнтації сертифікату (книжкова/альбомна)

Але є дуже простий вихід із цього становища який ми Вам і пропонуємо, знову таки, якщо варіант із друком сертифікату Вам, за якихось умов, не підходить.

Як отримати файл для збереження на власному комп’ютері?

Для цього нам на допомогу прийдуть так звані PDF принтери, я Вам також більше скажу, можливо вони у Вас вже встановлені на комп’ютері. Перевірити можна прямо з цього вікна браузеру. Cпробуйте наступну комбінацію клавіш:

 • Ctrl + P (для операційних систем windows )
 • ⌘ + P (для операційних систем MAC)

Після цього ви побачите наступне вікно (не звертайте уваги на те, як виглядає макет для друку, нас цікавить інша інформація), де необхідно переглянути, які принтери встановлено в системі, та знайти будь який де є напис “PDF”, наприклад, у мене в системі виявилось 3 таких принтери, але користуюсь я 2-ма (демонстрація у браузері Chrom) :

Знайшли у себе такий принтер? Тоді інформація де його взяти вас не зацікавить, переходьте одразу до пункту “Друк сертифікату у PDF”

Якщо такого принтеру у Вас не виявилось, його потрібно буде встановити. Але не слід вважати, що ви ставите його лише заради сертифікату, це дуже корисна річ і Ви обв’язково  у цьому переконаєтесь.

Одже, нам потрібен принтер, який буде друкувати у формат PDF, існує безліч таких принтерів, можете просто знайти їх у гугл за запитом “безкоштовні PDF принтери” або “pdf printer free”, та ознайомитись із найбільш популярними, обрати той, який Вам буде до вподоби та встановити. Ми не можемо Вам порадити бодай один із них, адже операційна система може не підійти, але ви у будь якому разі зможете знайти необхідний принтер.

Принцип роботи принтерів більш/менш однаковий, та як вони працюють можно переглянути на відео нижче. Це відео з офіційного сайту doPDF і цікавить нас лише його частина:

Отже, принтери PDF працюють майже як звичайні принтери, та друкують не на папір, а зберігають файл у форматі PDF на комп’ютері користувача.

Після встановлення такого принтеру у систему можемо переходити до друку/збереження сертифікатів на комп’ютер.

Збереження сертифікату на власному комп’ютері?

Тож для збереження сертифікату, ми маємо зайти до власного профілю і знайти той сертифікат якій нас цікавить, нагадуємо, що швидко перейти до сертифікатів/власного профілю можно через посилання у горі сайту:

З переліку власних сертифікатів обираємо бажаний та звертаємо увагу на правий-верхній кут , там є позначка принтеру , якщо ви її не бачите, уменьшить масштаб сторінки (Ctrl + колесо мишки ), або оновіть сторінку.

Після цього ми опинимось на вже знайомому нам вікні для друку де обираємо наступні налаштування:

 1. Принтер - ваш принтер PDF
 2. Раскладка - залежить від типу сертифікату
 3. Кольоровий друк - кольоровий друк
 4. Розмір папіру - А4
 5. Поля - без полів
 6. Якість - 300 dpi
 7. Масштаб - необхідно виставити так, щоб зображення займало весь аркуш (зазвичай 100%-115%)
 8. Налаштування - Фонове зображення має стояти позначка "Так" 
 9. Сторінки - якщо не з'явилось зайвих після редагування масштабу залишаємо "Всі", якщо є зайві - потрібно обрати номер сторінки де є сертифікат

Зверніть увагу що пункт 8 потрібно редагувати в залежності від попередніх налаштувань. Якщо не всі ці пункти є у списку, то має бути посилання "Ще налаштування":

Останній крок, натиснути на кнопку "Друк", Ваш PDF принтер запитає "Куди зберігти файл", обираєте категорію на власному ПК та зберігаєте. Після ціх дій Ви отримаєте звичайний файл формату PDF, який можна відкрити

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X