Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Докладно про PDF принтери

які і де завантажити?

PDF принтери це такі программи, які встановлюються у систему як звичайні принтери але друкують у файл формату PDF. Запуск на друк на цей принтер будь-якого документа – текстового або графічного, створює документ формату PDF. Такі програми відрізняються лише якістю і кількістю своїх функцій.

З різноманітних програм для створення PDF необхідно виділити Bullzip PDF Printer. Це бездоганна програма, вона має велику кількість корисних функцій, наприклад додавання паролів до створюваних документів, шифрування, водяні знаки, приєднання файлів, вибір рівня якості, робота з метаданими. 

Ще одна така програма, дуже відома, PDFCreator має більшість переваг Bullzip PDF Printer, але не підтримує 64-бітові системи, і більш обмежена в плані можливостей по накладанню водяних знаків. Але PDFCreator має і свої переваги. Він може працювати і окремою програмою, і серверним додатком. Це дає можливість використовувати такий віртуальний PDF-принтер великій кількості користувачів мережі, і робить PDFCreator найкращим вибором для бізнес-рішень. 

Гарна у  минулому програма PrimoPDF теж може використовуватися для створення PDF шляхом “друку”, але у неї надмірно зросло споживання ресурсів системи і використовувати її на старих і малопотужних машинах вкрай не рекомендується.

Ще один представник – CutePDF Writer відноситься до найпростіших програм по конвертації в PDF-формат. CutePDF Writer має найменший розмір інсталляційного пакету.

Ще одна маленька програма doPDF схожа на CutePDF Writer, і відрізняється можливістю вибору рівня якості PDF. Іноді вона буде більш доцільною, особливо при частій конвертації в PDF різної графіки. 

Праворуч наведені PDF принтери які ви можете завантажити безкоштовно.

Більш докладно...

doPDF є безкоштовним для будь-яких цілей PDF-принтером. За його допомогою можна швидко і легко створювати файли PDF формату. У doPDF є досить опцій, що дозволяють змінювати розмір, орієнтацію і роздільну здатність сторінок вихідного документа.

Віртуальний принтер BullZip PDF Printer дозволить конвертувати будь-який документ або малюнок в PDF формат. Програма сумісна з будь-якими програмами, що підтримують друк на системні принтери. Потрібно просто обрати PDF-принтер і документ буде відразу збережений в формат PDF.

CutePDF Writer (в минулому CutePDF Printer) – безкоштовна версія комерційної програми з друку і конвертації документів у формат PDF (Portable Document Format від Adobe). Програма встановлює віртуальний принтер, який є доступним будь-якому додатку, який підтримує друк.

PDFCreator віртуальний принтер, і тому  цю програму можна використовувати з будь-якою Windows-програмою, яка дозволяє друк. Файли, створені PDFCreator, підтримують шифрування, парольний захист, обмеження друку. Є функції по посиланню документів на e-mail відразу після їх створення.

PrimoPDF – є безкоштовною програмою по нескладному і швидкому перетворенню (конвертуванню) потрібних файлів в PDF-формат (Portable Document Format). Як і більшість програм-аналогів, PrimoPDF робить встановлення так званого “PDF-принтера”, через який і відбувається створення PDF-документів.

Офіційі сайти...

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X