Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Максим Краснер
Учитель, кримінолог, історик, 14 років займається неформальною і шкільною освітою. Працює в старшій школі вчителем суспільствознавства й історії; заступник директора по педагогічної роботи. Керує проектом щодо поліпшення якості викладання в школі.

Як ви готуєтеся до уроку?
Чи необхідно використовувати комп’ютери, екрани, проектори, презентації та інтернет під час уроку? Чи потрібно шукати і пробувати різну методику? Як зробити урок цікавим для учнів? Як змусити їх працювати на уроці і вдома? Які навички потрібно розвивати учням в 21 столітті? Ці та багато інших питань спантеличують вчителів працюючих з учнями якs виросли в світі технологій. Як же готуватися до уроків? На лекції «Як проводити урок для сучасної молоді?» Я поділюся з вами своїм досвідом роботи та у вас буде можливість задати питання пов’язані з вашою роботою в школі.

Навчальний план курсу (Програма)

Як проводити урок для сучасної молоді?
Відео: Як проводити урок для сучасної молоді? ВІДКРИТО 00:00:00
Презентація: Як проводити урок для сучасної молоді? 00:00:00

Відгуки

4

4
5 рейтинг
 • 5 зірок 3
 • 4 зірок 1
 • 3 зірок 0
 • 2 зірок 0
 • 1 зірок 1
 1. Цікаво, як навчають в Ізраїлі!?

  5

  Дякую дистанційній академії та Максиму Краснеру за курс “Як проводити урок для сучасної молоді”. Особливо цікавими в курсі мені здалися ідея створення освітнього блоку, методики роботи на уроках та підхід до оцінювання учнів (Що? Як? Ким? оцінюється).

 2. Дуже дякую за змістовний цікавиц пізнавально - творчий вебінар Максима Краснера " Як проводити урок для сучасної молоді"!

  5

  Особисто мені сподобалося все від структуризації освітнього блоку, цінностей, методологій, використання інтернет – ресурсів до особистісної проблематики оцінювання учнів!

 3. Актуально, допоможе у творчому процесі спілкування

  4

  Актуально. Курс передбачає сучасне послідовне вирішення проблеми цікавого викладання. Вчителю цікавий матеріал, який допоможе для набуття компетентностей з викладання певного предмету. Дякую.

 4. Надзвичайно цікаво

  5

  Мотивує та спонукає пробувати нові підходи до навчання

 5. Как скачать видео и презентацию?

  1

  хочу скачать видео и презентацию. курс оплатила,сертификат получила.

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X