Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Як поєднувати роботу на роботі з роботою після роботи для роботи і хатню роботу? Не знаєте? А Оксана Шумицька знає! І вам розповість на вебінарі.
До речі, попри таке навантаження, пані Оксана не виглядає втомленою — яскраво посміхається і смішно жартує. Така у нас талановита педагогічна молодь.
Колеги, з вас вподобайка!

Шумицька Оксана Леонідівна  

Отож,Ви вже не зітхаєте над двійками,Ваші колінця більше не дрижать у присутності директора,Ви навчилися посміхатися батькам і Ваші губи перестали зрадницьки тремтіти біля банкомату? Але тим вчительська професія і відрізняється від інших ,що наші підопічні постійно змінюються. І тільки Ви знайшли з ними спільну мову,спільні теми  і навіть почали сміятися над спільними жартами- приходить він,руйнівник всіх Ваших зусиль- випускний.  І змінюються епохи,теплішає клімат,рухаються тектонічні плити ,а п’ятикласники так і залишаються п’ятикласниками,як і інші класи,звісно.  І кожного разу Ви заходите в кабінет,привітно усміхаючись,тоді,коли Ваші нейрони б’ються в істериці і просяться додому до кави і ковдри.   Можливо ,для когось навчальний процес і є казкою,але вчителі в ній ніяк не принци і принцеси-а скоріше феї,які постійно виконують чиїсь забаганки,вигадують щось нове і цікаве для того,щоб  діти таки потрапили на бал. А в нашому випадку- на двохсотий бал по ЗНО. Я працюю у школі 10 років,а слова «діти» і «спокій» ще не стали для мене синонімами.Тож як подружити учнів ,позитив ,досягнення і нейрони?  Одразу уточнюю- я не теоретичний черв’як,тому методичних затертих ситуацій,стандартних проблем і порад,що часто не діють,не буде.  Тільки реальність,тільки хардкор))))

Навчальний план курсу (Програма)

«Педагог і місто тисячі дітей» або як об’єднати в одному сценарії учнів, досягнення і щасливі нейрони
Відео: Педагог і місто тисячі дітей» або як об’єднати в одному сценарії учнів, досягнення і щасливі нейрони ВІДКРИТО 00:00:00
Презентація: Педагог і місто тисячі дітей» або як об’єднати в одному сценарії учнів, досягнення і щасливі нейрони 00:00:00

Відгуки

Н.Д.

рейтинг
  • 5 зірок 0
  • 4 зірок 0
  • 3 зірок 0
  • 2 зірок 0
  • 1 зірок 0

Відгуки поки ніхто не залишив

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X