Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Бейт-Мідраш Метод Технології спільного навчання на підставі повільного читання текстів. Бейт-мідраш – це традиційний педагогічний метод, який використовується в єврейській освіті вже багато сотень років. Суть його полягає в спільному читанні і тлумаченні текстів, постановці запитань, обговоренні, створенні коментарів і, в підсумку, часто – творчих результатів. У сучасному Ізраїлі бейт-мідраш реалізується в різних формах, в освітніх проектах для дітей і дорослих, світських і релігійних. А вплив, вже наданий їм і його відлунням і варіаціями на формування мислення “старт-ап нації” складно переоцінити. Ми поговоримо про ключові моменти цього методу і про те, з чого можна почати, якщо вам цікаво спробувати застосувати бейт-мідраш метод у своїй роботі. Дамо ключові посилання і інформацію, якою можливо буде скористатися в роботі.

Спікер Михайло Богомольний педагог і архітектор; автор, розробник і натхненник інтердисциплінарних проектів. Живе в Ізраїлі, спеціалізується на проектуванні освітніх просторів, вивченні, розвитку і формуванні моделі “Learning Society”. Засновник Центру Освіти, Мистецтва і Ідентичності Milhauz, автор освітніх програм в області урбаністики, соціального підприємництва і педагогіки творчості.

Навчальний план курсу (Програма)

Бейт Мідраш - технології спільного навчання на підставі текстів
Відео: Бейт Мідраш – технології спільного навчання на підставі текстів ВІДКРИТО 00:00:00
Доп. матеріали: Бейт Мідраш – технології спільного навчання на підставі текстів 00:00:00
Освіта в Ізраїлі 00:00:00

Відгуки

Н.Д.

рейтинг
  • 5 зірок 0
  • 4 зірок 0
  • 3 зірок 0
  • 2 зірок 0
  • 1 зірок 0

Відгуки поки ніхто не залишив

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

[add_eventon_list number_of_months=”1″ event_count=”2″ event_past_future=”future” event_type=”392,391,393,523,” ux_val=”3″ hide_month_headers=”yes” only_ft=”no”]

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!