Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

Атестація — це важливий етап діяльності навчального закладу

«Дистанційна Академія» від ВГ «Основа» пропонує вам допомогу в підготовці до атестації.

Наш проєкт працює у сфері дистанційного навчання з 2007 року, та допомагає підвищувати професійну майстерність та вміння педагогів вже протягом 12 років.

Ми пропонуємо величезний вибір дистанційних курсів, майстер-класів та вебінарів з найбільш актуальних напрямків від провідних спеціалістів у своїй сфері!

З повним переліком курсів та їх описом ви можете ознайомитись на сайті https://archive.d-academy.com.ua/

За роки існування «Дистанційної Академії» навчання пройшли більш ніж 100 тис. слухачів. Це означає нові блоги і сайти, гідні портфоліо і професійні презентації досвіду. Але найбільш важливе – це нова співдружність. На наших курсах завжди теплі зустрічі «як вдома».

Результат наших курсів – це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

По закінченню навчання слухачі отримують сертифікати, де зазначено:

  • • повне найменування Дистанційної Академії ВГ «Основа»;
  • • тему (курс/майстер-клас/вебінар, назва);
  • • обсяг (тривалість) у годинах;
  • • прізвище, ім’я та по батькові особи, яка проходила навчання;
  • • дату видачі документа;
  • • серія та номер документа;
  • • посаду, прізвище, ініціали особи, яка підписала документ - директорки ВГ «Основа» Гришина Інна Іванівна;
  • • підпис директорки ВГ «Основа» Гришина Інна Іванівна.
Документи Дистанційної Академії ВГ «Основа» (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації педагогічною (вченою) радою Вашого закладу освіти пункт 24 та 26 нового положення «ПОРЯДОК підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800.

Нижче витяги з положення.


Витяг з положення «ПОРЯДОК підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800.

18. З метою формування плану підвищення кваліфікації певного закладу освіти на поточний рік пропозиції педагогічних та науково-педагогічних працівників розглядаються його педагогічною радою. За згодою педагогічного або науково-педагогічного працівника його пропозиція може бути уточнена або змінена, зокрема з урахуванням обсягу видатків, передбачених на підвищення кваліфікації. За результатами розгляду педагогічна рада закладу освіти затверджує план підвищення кваліфікації на відповідний рік в межах коштів, затверджених у кошторисі закладу освіти за всіма джерелами надходжень на підвищення кваліфікації на відповідний рік (за винятком коштів самостійного фінансування підвищення кваліфікації педагогічними та науково-педагогічними працівниками).

У разі невідповідності пропозиції педагогічного або науково-педагогічного працівника щодо обсягу підвищення кваліфікації вимогам, визначеним абзацом 8

другим пункту 16 цього Порядку, або відсутності інформації про суб’єкта (суб’єктів) підвищення кваліфікації, визначеної цим Порядком, така пропозиція не розглядається педагогічною радою.

24. Результати підвищення кваліфікації у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання чи підтвердження.

Результати підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти.

Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників закладів освіти встановлюється педагогічними (вченими) радами відповідних закладів освіти.

26. Окремі види діяльності педагогічних та науково-педагогічних працівників (участь у програмах академічної мобільності, наукове стажування, самоосвіта, здобуття наукового ступеня, вищої освіти, а також участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо), що провадилася поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти, можуть бути визнані як підвищення кваліфікації відповідно до цього Порядку.

Процедура зарахування окремих видів діяльності, їх результатів та обсяг підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти визначаються педагогічними (вченими) радами відповідних закладів освіти.


 

11.11.2019

0ответы на "Атестація — це важливий етап діяльності навчального закладу"

Оставить сообщение

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X