Вхід

 

Архів сайту з 2018 до серпня 2020 року.

Вимкнена можливість реєстрації на сайті, також закрита можливість сплачувати замовлення. Доступний перегляд матеріалів марафонів. 

12 годин онлайн-спілкування з експертами!

Січневий Інтернет-марафон — найяскравіша подія початку нового року!

– Котра година?

– Саме час для навчання!

Саме під таким гаслом працюємо ми, команда Інтернет-марафону. І не встигли ще відгриміти новорічні фейерверки, а ми вже встигли підготувати для освітянської спільноти нові 12 тем для якісного навчання!

Саме так, 28 та 29 січня, відбувся перший у 2020 році Інтернет-марафон від Видавничої група «Основа». Цього разу темою наших зустрічей стала «Педагогіка у стилі хюґе». Хюґе — це поняття, яке виникло у скандинавських країнах. Лише одне це слово говорить про щось затишне, добре, безпечне. І недарма ми обрали саме його, адже це поняття якнайкраще об’єднує усі питання, які підіймалися у рамках Січневого Інтернет-марафону:

Як працювати з дітьми з гіперактивним розладом?

Як «приборкати дракона», або допомогти дитині подолати агресію?

Як навчити дітей керувати власними емоціями?

Як зберігати спокій вчителю, в умовах нових упроваджень та проходженні сертифікації?

28 січня разом із нами навчання проходили педагоги закладів дошкільної освіти. Ми запросили експертів, які радо поділилися зі слухачами своїм досвідом та знаннями. Загалом у цей день було проведено 6 онлайн-зустрічей. Говорили зокрема про створення розвивального середовища у ЗДО, про роботу з агресивними дітьми та з дітьми з гіперактивним розладом. Більшу частину нашого навчання було присвячено практиці: різноманітні вправи, ігри, приклади поробок та інших дидактичних методів для всебічного розвитку дітей дошкільного віку.

Січневий Інтернет-марафон у цифрах:

дні живого спілкування з експертами

годин онлайн-навчання

більше
практичних рекомендацій від вчителів до вчителів!

29 січня ми зустрічалися із вчителями Нової української школи. Не дивлячись на те, що вже закінчується другий рік, як впровадили нову Концепцію навчання, питань все ще залишається надто багато. Тим паче, що у 2019 році вчителі початкових класів стикнулися із черговим викликом — сертифікацією. Як все відбувається? Як скласти незалежне тестування? Як уникнути помилок? Своїм власним досвідом проходження сертифікації поділилася Сищук Галина Юріївна, вчителька початкових класів.

Також у цей день ми говорили про інструментарій формувального оцінювання вчителя НУШ, формування емоційного інтелекту в учнів, геймофікацію в системі новітніх технологій навчання тощо.

Бажаєте дізнатися ще більше?

Ми запрошуємо усіх охочих переглянути записи Січневого Інтернет-марафону БЕЗКОШТОВНО:

[ypt playlist_id=PLoZZBfZTcTAcGHtMxxkMpcOznXLp1iMjA]

А на нашому YouTube-каналі ви можете переглянути усі минулі вебінари, присвячені створенню сучасного освітнього середовища у ЗДО, НУШ та старшій школі.


youtube

Замовляйте сертифікат та підвищуйте свою педагогічну кваліфікацію!

Нагадуємо, що участь в Інтернет-марафоні безкоштовна. Але кожен охочий може замовити сертифікат — електронний чи паперовий.

Сертифікат — це підтвердження підвищення вашого педагогічного професіоналізму. Згідно з пунктом 24 та 26 нового положення «ПОРЯДОК підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800, сертифікати Інтернет-марафону Видавничої групи «Основа» можуть бути зараховані педагогічною (вченою) радою вашого закладу освіти під час підвищення вашої кваліфікації.

Замовити сертифікат ви можете на  нашому сайті за посиланням:  https://archive.d-academy.com.ua/marafon/

А ми зустрінемося з вами вже навесні!

Слідкуйте за нашими новинами у соціальній мережі, на сайтах Видавничої групи «Основа» та Дистанційної академії. Ви завжди можете зв’язатися із нами, якщо у вас виникнуть запитання чи труднощі з проходженням Інтернет-марафону.

Написавши листа на нашу електрону скриньку: marafon.osnova@gmail.com

Або зателефонувавши за номером: +38 (068) 375-46-34 // +38 (066) 820-40-65

Дякуємо, що обираєте нас!

До зустрічі онлайн!

12.02.2020

Дистанційні курси

Результат наших курсів - це перемоги наших слухачів на конкурсах, це слова захоплення керівництва і колег, це впевненість у власних силах і подолання нових вершин.

Приєднуйтесь до 12543 своїх колег, які вже навчаються на нашому сайті.

85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у.

Контакти

м. Харків вул. Плеханівська 66/оф. 11

+38(057) 73-19-634

+38(068) 37-54-634

+38(066) 82-04-065

tutor.d.academy@gmail.com

marafon.osnova@gmail.com

Події

Немає подій

Хто онлайн

Никого нет on-line
|
Дистнційна Академія
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
X